česky english

Diskuze - guestbook


Diskuze k článku "Diskuze - guestbook"

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři


 
 • tomy25 08.04.2013 18:23 odpovědět
  Prosim vás:)Naštvitě tuhle novou stránku.Moc se snažim jí vylepšovat pořád.A fakt moc na tom makám.Dávám do toho všechno:) Žádám vás jenom o to abyste stránku zkoukli nebo napsali koment nějákej.Omlouvám se za SPAM:) http://www.pandamag.8u.cz/
 • Jana 09.06.2010 13:17 odpovědět
  Ahoj, právě jsem si přečetla sekci Autoopravy. A jediné, co z těch desítek oprav vyplývá, že Honza musí být totální diletant, pokud na cestu dlouhou 26000 km vezme rozpadající se auto, kterému je nutné vyměnit motor! A náhradní motor přibalený v kufru jen potvrzuje fakt, že vědel, že auto je v dezolátním stavu a předem s výměnou počítal. Sekce Autoopravy je jen velká ostuda, zejména výpočet hodin strávených opravami, být jejím autorem, hned ji odstraním.
 • Jenda - Povoda 22.09.2010 21:19 odpovědět
  Ahoj Jano! Možná jsem diletant, také jsme si z toho dělali srandu. Na přípravu aut jsem neměl dostatek času. Původně se mělo jet náklaďákem, ale hlavní organizátor Šťovík z expedice vyloučil Martina, majitele náklaďáku. Obě auta jsem připravoval pouze cca měsíc a bylo to po těžké celosezónní práci v půjčovně, kdy obě auta byla v dost špatném stavu. Spíš mohu být hrdý na to, že obě auta dojela až domů a že jsme nemuseli v půli cesty začít stopovat. A že jsem si vezl náhradní motor už z čech? Busík je rok narození 1986 a má radši zimu, než teplo. Proto jsem ho vzal, jeli jsme do teplých krajin, kde auta špatně chladí a kde je vyšší nebezpečí zadření motoru.
 • Honza & Anicka 14.12.2009 13:08 odpovědět
  Ahoj vsichni, jsme v JARu a v poradku. Akorat nas notebook odesel do vecnych lovist, takze uz si nemuzeme pripravit povidani pro vas do zasoby a pak ho nekde nahrat. Uz asi budete muset vydrzet, az priletime, potom povypravime osobne a stranky doplnime. Drzte nam palce na poslednich par dni, pichame kola dvakrat denne a z prevodovky se ozyvaji takove zvuky, ze se i bezboznik Honza krizuje.
 • Dušín 11.12.2009 15:24 odpovědět
  Čau Povoďáci,tak koukám,že se pomalu blížíte k cíki.Chcete ještě stále taxíka z Hamburka?Kdyžtak napište,ale nějak jsem pozapomněl,kdy se to máte vracet?
 • Anicka 14.12.2009 13:09 odpovědět
  Ahoj, priletime 21. do Mnichova a prijede pro nas Honzuv tatka, takze diky za nabidku, vyuzijeme priste :)
 • mamka Jana 09.12.2009 22:04 odpovědět
  Ahojky tuláci, jsem rada , že jste v pořádku, dlouho jste se neozvali. Už se vám to krátí, těším se, že vás zase uvidím. Byla jsem na Sázavě, na vašem "baráčku" se pracovalo, tří usměvaví kluci tam pokladali dlažbu nebo něco podobného , ale také trochu nadávali, kdo to tam tak zfušoval!? Vaši cestu sledují i v Californii a mám vyřídit moc pozdravů. Aničko, copánky ti budou určitě slušet!Honzo, nenarazili jste tam někde na pěkný zvoneček do mé sbírky? Moc se na vás těším a pozdravuji z Kolína !
 • Maki 03.12.2009 22:08 odpovědět
  Ahoj Aničko a Honzo, tak jsem konečně měla čas rozkliknout váš odkaz. Jak koukám na vaše fotky a čtu vaše zážitky tak i chvílema lituju svýho konzumního způsobu života :( Závidím :) Opatrujte se a doufám, že se po vašem návratu konečně sejdem,mějte se krásně,maki

celkem 42 záznamů na 7 stránkách.

1 2


Naše cesta na mapě

ZDE muzete sledovat celou naši trasu, jak ji zaznamenala Čankuova GPS v mobilu.

Větší přiblížení - pouze Arménie a Gruzie

Dále Čanku zaznamenal naše dílčí výlety:

Voda (Gruzie)

Mtkvari (Kura)

Alazani

Pšavis Aragvi

Hory (Arménie)

Zangezur (trek 5 dni a navrat zigulama)

Aragats

 

Copyright © Povoda.cz 2009, Vytvořil: EKdesign.cz, Redakční systém: Merlin CMS